Kurumsal
Anasayfa » KURUMSAL

İstekleriniz belirleyin çözümü bize bırakın.

2G Marine olarak size hizmet etmek, bize olan güveninize, sizi tatmin edecek hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olarak karşılık vermek istiyoruz.

Deniz kültürü ile büyümüş ailelerimizin ikinci nesili olarak, tecrübelerimizi sizin yaşam kalitenize katkı sağlamak için hizmete dönüştürüyoruz.

En büyük sermayemizin sizlerin güveni olduğunun bilinci ile ülkemizdeki yatçılık faaliyetlerini Dünya seviyesinde bir kaliteye ulaştırmak için yola çıktık. Sadece isteklerinizi bizimle paylaşın, size özel çözümleri oluşturmayı bize bırakın.


 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin her zaman güven duyduğu, dürüstlük, disiplin ve kaliteli hizmet anlayışı ile Dünya’daki emsalleri arasında fark yaratan lider bir şirket olmaktır.

 

Misyonumuz

2G Marine olarak müşterilerimizi yeni yat inşası ve alımında danışmanlık ve proje yönetimi, ikinci el yatların değerlendirilmesi, yatların teknik ihtiyaçlarının ve onarımlarının takip ve icrası, ikinci el yat alımlarında sörvey hizmetimiz ile maliyet ve etkenlik analizlerinin yapılması gibi sınıfının en iyisi olan hizmetlerimizle her zaman memnun ederiz.

En büyük sermayemizin güvenirlilik olduğunun bilinciyle dürüst, kaliteli ve garantili hizmetler sunarız.
Hizmetlerimizde ve müşterilerimize sunduğumuz analizlerde kalite ve güvencenin en büyük kazanım olduğundan hareketle gerçekçi ve dürüst davranırız.

Kısaca hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışırız ancak size gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller vadetmeyiz.

 

Değerlerimiz

- Müşteri önceliğimizdir,
- Dürüst ve güvenilir olarak bilinmek isteriz
- Hizmetlerimizde kaliteyi garanti ederiz
- Rekabetçiyiz
- Proje ve sonuç odaklıyız
- Yeniliklere ve sürekli gelişime açığız
- Çevreye saygılıyız